BØRGE MOGENSEN, bord / soffbord 271, Fredricia Stolefabrik, 1950-tal.

Ek. Etikettmärkt. Serienummer 165. Höjd 55 cm, ca 90 x 90 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 710
327
342
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
18 jul 2018 12:48
3 710 SEK
8
18 jul 2018 12:48
3 510 SEK
18 jul 2018 12:48
3 400 SEK
8
18 jul 2018 8:54
1 877 SEK
18 jul 2018 8:54
1 777 SEK
18 jul 2018 1:29
1 750 SEK
18 jul 2018 1:29
1 650 SEK
18 jul 2018 1:29
1 555 SEK
17 jul 2018 11:07
1 211 SEK
17 jul 2018 11:07
1 111 SEK
15 jul 2018 12:45
1 101 SEK
15 jul 2018 12:45
1 001 SEK
14 jul 2018 15:13
950 SEK
14 jul 2018 15:13
900 SEK
14 jul 2018 15:13
716 SEK
14 jul 2018 15:13
666 SEK
13 jul 2018 22:38
605 SEK
13 jul 2018 22:38
555 SEK
12 jul 2018 13:32
550 SEK
12 jul 2018 13:32
500 SEK
12 jul 2018 0:24
400 SEK
11 jul 2018 23:24
350 SEK
11 jul 2018 22:41
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

265. Elisabeth Frieberg, "Hur många meter är det till himlen? Nr 4".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK