CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, 1949. Unikat

Brun glasyr. Räfflad pip. Numrerad 391. Höjd ca 19 cm.

Minimalt slitage.

Klubbat pris
1 301
115
120
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
19 jul 2018 20:29
1 301 SEK
19 jul 2018 20:29
1 201 SEK
19 jul 2018 20:28
1 101 SEK
19 jul 2018 20:27
1 001 SEK
19 jul 2018 20:26
951 SEK
19 jul 2018 20:25
901 SEK
19 jul 2018 20:24
851 SEK
19 jul 2018 20:24
801 SEK
19 jul 2018 20:23
751 SEK
19 jul 2018 20:19
701 SEK
19 jul 2018 20:19
652 SEK
19 jul 2018 18:01
651 SEK
18 jul 2018 10:50
601 SEK
18 jul 2018 10:50
600 SEK
13 jul 2018 21:43
551 SEK
13 jul 2018 21:43
501 SEK
13 jul 2018 20:57
350 SEK
13 jul 2018 20:14
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46