Arne Jones E1299

VASER, två stycken, patinerad brons, GAB, Stockholm, 1930-tal.

Båda märkta.. Höjd ca 12 cm respektive 19 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 020
97
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 jul 2018 19:30
1 020 SEK
19 jul 2018 19:30
1 005 SEK
19 jul 2018 19:30
905 SEK
19 jul 2018 19:30
855 SEK
19 jul 2018 19:24
705 SEK
19 jul 2018 18:03
655 SEK
19 jul 2018 18:03
650 SEK
18 jul 2018 18:10
605 SEK
16 jul 2018 17:16
555 SEK
16 jul 2018 17:16
555 SEK
16 jul 2018 8:54
505 SEK
13 jul 2018 0:02
455 SEK
13 jul 2018 0:02
450 SEK
12 jul 2018 14:00
405 SEK
12 jul 2018 10:18
355 SEK
12 jul 2018 10:18
350 SEK
12 jul 2018 10:13
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46