STOLAR, ett par, Danmark, 1950-tal.

Rundad ryggbricka, stoppad sits med ylleklädsel. Bär tillverkarens stämpel.
Sitthöjd 46 cm, bredd 51 cm.

Fläckar. Slitage, lackskador. Märken. Otydliga stämplar.

Klubbat pris
120
1 360
125
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (19 bud)
31 jul 2018 15:47
120 EUR
31 jul 2018 15:47
110 EUR
31 jul 2018 15:47
105 EUR
31 jul 2018 15:39
100 EUR
31 jul 2018 15:39
95 EUR
31 jul 2018 15:38
90 EUR
31 jul 2018 15:38
85 EUR
31 jul 2018 15:37
80 EUR
31 jul 2018 6:58
75 EUR
31 jul 2018 6:58
70 EUR
30 jul 2018 16:44
65 EUR
30 jul 2018 0:08
60 EUR
30 jul 2018 0:08
60 EUR
29 jul 2018 23:42
55 EUR
27 jul 2018 14:34
50 EUR
27 jul 2018 14:34
50 EUR
26 jul 2018 23:27
40 EUR
26 jul 2018 23:27
35 EUR
24 jul 2018 11:17
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492