SOFFA, 1900-talets mitt, Stjernmöbler, Herrljunga

Tvåsits. Lösa sitt- och ryggplymåer i plysch. Knapphäftade dynor i rygg. Längd ca 145, djup 70, sitthöjd 44, höjd 73

Fläckar. Märken. Slitage.

Klubbat pris
350
31
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
2 aug 2018 15:51
350 SEK
2 aug 2018 8:12
300 SEK