STOLAR, 4 stycken, Thonet, 1900-tal.

Målade. Sits av rotting. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 45 cm

Senare målning. Slitage. Sprickor undertill i träet. Skador på rottingen. Färgbortfall.

Klubbat pris
850
75
78
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 aug 2018 21:10
850 SEK
3 aug 2018 21:08
800 SEK
2 aug 2018 23:31
750 SEK
1 aug 2018 22:51
700 SEK
1 aug 2018 22:51
700 SEK
30 jul 2018 21:10
550 SEK
30 jul 2018 11:45
500 SEK
29 jul 2018 14:57
450 SEK
29 jul 2018 14:57
400 SEK
29 jul 2018 14:57
400 SEK
28 jul 2018 15:29
350 SEK
27 jul 2018 18:27
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

72. Jaeger-LeCoultre, Reverso Classic, Medium Thin, ca 2020.
Utropspris
45 000 - 55 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK