1070822

STOLAR, 4 stycken, Thonet, 1900-tal.

Målade. Sits av rotting. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 45 cm

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage. Sprickor undertill i träet. Skador på rottingen. Färgbortfall.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    94 USD

    Budhistorik (12 bud)
    6 3 aug 21:10850SEK
    7 3 aug 21:08800SEK
    6 2 aug 23:31750SEK