1070822
STOLAR, 4 stycken, Thonet, 1900-tal.

Målade. Sits av rotting. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 45 cm

Senare målning. Slitage. Sprickor undertill i träet. Skador på rottingen. Färgbortfall.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
850
79
89
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 aug 2018 21:10
850 SEK
3 aug 2018 21:08
800 SEK
2 aug 2018 23:31
750 SEK
1 aug 2018 22:51
700 SEK
1 aug 2018 22:51
700 SEK