Madeleine Pyk – en samling F769

GUNGSTOL, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.

Stomme i böjträ. Sits och rygg i flätad rotting. Sitthöjd ca 43. Höjd 99 cm.

Slitage. Märken. Repor. Skador på rottingen.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jul 2018 23:54
1 000 SEK
18 jul 2018 10:58
850 SEK
17 jul 2018 13:33
800 SEK
17 jul 2018 12:28
550 SEK
16 jul 2018 22:45
500 SEK
16 jul 2018 11:53
300 SEK