WERNER WEST, stolar, 8 st, "WWII", modellen formgiven 1930.

Stomme i björk. Svängd ryggbricka, runda, kopplade ben. Sitthöjd 44 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Repor. Skador.

Klubbat pris
7 000
618
645
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
19 jul 2018 15:25
7 000 SEK
19 jul 2018 15:25
7 000 SEK
8
19 jul 2018 15:23
6 800 SEK
19 jul 2018 15:23
6 600 SEK
8
19 jul 2018 15:20
6 400 SEK
19 jul 2018 15:18
6 200 SEK
8
19 jul 2018 15:18
6 000 SEK
19 jul 2018 15:18
6 000 SEK
8
19 jul 2018 15:17
5 800 SEK
19 jul 2018 15:17
5 600 SEK
8
19 jul 2018 14:19
5 400 SEK
19 jul 2018 14:08
5 200 SEK
19 jul 2018 14:08
5 000 SEK
19 jul 2018 14:08
5 000 SEK
17 jul 2018 10:55
4 400 SEK
15 jul 2018 21:17
4 200 SEK
14 jul 2018 21:33
4 000 SEK
14 jul 2018 19:21
2 500 SEK
14 jul 2018 15:14
555 SEK
13 jul 2018 20:27
500 SEK
12 jul 2018 18:25
444 SEK
12 jul 2018 17:21
300 SEK