OKÄND KONSTNÄR, skulptur, marmor, tidigt 1900-tal.

Ansikte. Höjd 20,5 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
21 jul 2018 21:19
2 400 SEK
21 jul 2018 18:36
2 200 SEK
21 jul 2018 18:36
2 001 SEK
21 jul 2018 18:21
2 000 SEK
21 jul 2018 18:21
1 900 SEK
21 jul 2018 14:04
1 700 SEK
21 jul 2018 13:32
1 600 SEK
21 jul 2018 10:22
1 500 SEK
21 jul 2018 10:22
1 500 SEK
20 jul 2018 19:54
1 400 SEK
20 jul 2018 19:54
1 300 SEK
20 jul 2018 12:20
1 200 SEK
20 jul 2018 9:13
1 100 SEK
20 jul 2018 9:13
1 000 SEK
20 jul 2018 9:13
1 000 SEK
19 jul 2018 20:55
950 SEK
19 jul 2018 20:55
900 SEK
17 jul 2018 14:34
850 SEK
17 jul 2018 14:34
800 SEK
17 jul 2018 14:34
750 SEK
17 jul 2018 14:34
700 SEK
17 jul 2018 14:34
650 SEK
17 jul 2018 14:34
600 SEK
17 jul 2018 8:49
550 SEK
15 jul 2018 22:56
500 SEK
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58