Atte Laitila

(Finland, 1893-1972)
Atte Laitila
(Finland, 1893-1972)

ATTE LAITILA, olja på papper, signerad

Kubistisk modell, 21x29 cm.

Ramen med omfattande skador

Klubbat pris
85
896
97
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (10 bud)
23 jul 2018 16:31
85 EUR
23 jul 2018 16:31
80 EUR
23 jul 2018 15:45
61 EUR
22 jul 2018 19:55
56 EUR
22 jul 2018 19:54
51 EUR
22 jul 2018 19:54
50 EUR
20 jul 2018 16:49
45 EUR
19 jul 2018 18:49
40 EUR
18 jul 2018 20:16
35 EUR
18 jul 2018 10:33
30 EUR