Eemu Myntti

(Finland, 1890-1943)
Eemu Myntti
(Finland, 1890-1943)

EEMU MYNTTI, akvarell, signerad och daterad bakom 1939

Naken, 24,5x33,5 cm.

Reva. Hål.

Klubbat pris
86
969
90
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (9 bud)
19 jul 2018 7:42
86 EUR
19 jul 2018 7:42
85 EUR
15 jul 2018 10:29
81 EUR
15 jul 2018 10:29
76 EUR
15 jul 2018 10:29
60 EUR
15 jul 2018 10:29
55 EUR
15 jul 2018 10:29
45 EUR
15 jul 2018 10:29
40 EUR
13 jul 2018 20:26
30 EUR