TAKLYKTA, s k Bellmanslykta, 1900-talets slut

Gulmetall och fasettslipat glas. Tre ljuspunkter. Diameter ca 44. Höjd 62 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
22 jul 2018 20:46
3 200 SEK
22 jul 2018 20:46
3 001 SEK
22 jul 2018 20:46
3 000 SEK
22 jul 2018 20:44
2 800 SEK
22 jul 2018 20:43
2 600 SEK
22 jul 2018 20:43
2 500 SEK
22 jul 2018 20:43
2 260 SEK
22 jul 2018 20:43
2 060 SEK
22 jul 2018 20:43
1 950 SEK
22 jul 2018 20:43
1 850 SEK
22 jul 2018 20:43
1 650 SEK
22 jul 2018 20:43
1 550 SEK
22 jul 2018 20:19
850 SEK
22 jul 2018 18:07
800 SEK
20 jul 2018 16:00
750 SEK
20 jul 2018 16:00
700 SEK
20 jul 2018 16:00
650 SEK
20 jul 2018 8:53
600 SEK
17 jul 2018 14:46
550 SEK
17 jul 2018 14:45
500 SEK
17 jul 2018 14:45
500 SEK
17 jul 2018 14:45
400 SEK
17 jul 2018 14:45
350 SEK
13 jul 2018 23:11
300 SEK