BORDSLAMPA, Valinte, 1900-talets mitt.

Mässing. Bär tillverkarens stämpel. Höjd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
131
1 476
138
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (19 bud)
20 jul 2018 22:31
131 EUR
20 jul 2018 22:31
121 EUR
20 jul 2018 22:27
111 EUR
20 jul 2018 22:27
101 EUR
20 jul 2018 22:27
96 EUR
20 jul 2018 22:27
91 EUR
20 jul 2018 22:25
86 EUR
20 jul 2018 22:25
81 EUR
20 jul 2018 22:25
76 EUR
20 jul 2018 22:24
71 EUR
20 jul 2018 22:23
66 EUR
20 jul 2018 22:23
61 EUR
20 jul 2018 22:23
56 EUR
20 jul 2018 22:22
51 EUR
20 jul 2018 21:34
46 EUR
17 jul 2018 14:27
41 EUR
17 jul 2018 14:27
40 EUR
13 jul 2018 11:00
35 EUR
12 jul 2018 22:34
30 EUR