1071074

BORD

Arkana, 1900-talets andra hälft.

Rund skiva i mörkgrön marmor, fot i kromat stål. Diameter ca 114,5 cm, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Nagg

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    10 700
    1 018 EUR
    1 192 USD

    Budhistorik (20 bud)
    5A20 jul 19:5910700SEK
    220 jul 19:5910200SEK
    5A20 jul 19:588800SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes