1071074

BORD, Arkana, 1900-talets andra hälft.

Rund skiva i mörkgrön marmor, fot i kromat stål. Diameter ca 114,5 cm, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Nagg

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    10 700
    1 022 EUR
    1 153 USD

    Budhistorik (20 bud)
    5A20 jul 2018 19:5910700SEK
    220 jul 2018 19:5910200SEK
    5A20 jul 2018 19:588800SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes