SOFFBORD, Knut Hesterberg, 1960-tal.

Rund glasskiva på böljande aluminiumunderrede. Diameter ca 104 cm, höjd ca 39 cm.

Slitage.

Klubbat pris
4 800
426
444
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
8
21 jul 2018 15:53
4 800 SEK
21 jul 2018 15:53
4 600 SEK
8
21 jul 2018 13:15
4 400 SEK
21 jul 2018 12:10
4 200 SEK
21 jul 2018 11:37
4 000 SEK
17 jul 2018 23:58
3 800 SEK
17 jul 2018 20:34
3 600 SEK
16 jul 2018 12:53
3 400 SEK
16 jul 2018 12:53
3 200 SEK
16 jul 2018 12:53
3 200 SEK
15 jul 2018 9:09
3 000 SEK
13 jul 2018 21:33
1 600 SEK
12 jul 2018 22:43
1 500 SEK
12 jul 2018 19:35
1 100 SEK
12 jul 2018 18:35
1 000 SEK
12 jul 2018 16:26
600 SEK