1071085

FÅTÖLJ

NK-verkstäder, Nyköping, 1960/70-tal.

Sitthöjd 35 cm.

Konditionsrapport

Fläckar, smuts, slitage, missfärgningar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    209 EUR
    245 USD

    Budhistorik (25 bud)
    621 jul 19:202200SEK
    7A21 jul 19:202000SEK
    621 jul 19:202000SEK