1071085

FÅTÖLJ

NK-verkstäder, Nyköping, 1960/70-tal.

Sitthöjd 35 cm.

Konditionsrapport

Fläckar, smuts, slitage, missfärgningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H126

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 timmar 4 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 400
    134 EUR
    156 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (17 bud)
    620 jul 18:041400SEK
    120 jul 08:451300SEK
    5A20 jul 08:451200SEK