Madeleine Pyk – en samling F769

KARMSTOLAR, ett par Fischel, 1900-tal,

böjträ, präglad sits. Sitthöjd ca 46 cm, bredd 53 cm, höjd upp till karm ca 75 cm. Etikettmärkta.

Något instabil. Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
1 476
140
160
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
21 jul 2018 22:53
1 476 SEK
21 jul 2018 22:53
1 376 SEK
21 jul 2018 22:51
1 255 SEK
21 jul 2018 22:51
1 155 SEK
21 jul 2018 22:50
1 110 SEK
21 jul 2018 22:50
1 010 SEK
21 jul 2018 22:50
800 SEK
21 jul 2018 22:50
750 SEK
21 jul 2018 22:50
600 SEK
21 jul 2018 22:50
550 SEK
21 jul 2018 22:46
450 SEK
21 jul 2018 22:46
400 SEK
15 jul 2018 16:04
350 SEK
15 jul 2018 15:35
300 SEK