SOFFOR, ett par "Lani Original" AB Larsson & Nilsson Malmö, 1900-talets andra hälft,

Tygklädda, Klädd med textil "Lotus", GP & J Baker. Längd ca 150 cm, sitthöjd ca 39 cm. Ettikettmärkt. Lösa dynor i sits.

Slitage. fläckar. Blekt. Nedsutten stoppning.

Klubbat pris
1 950
185
212
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
22 jul 2018 18:37
1 950 SEK
22 jul 2018 18:37
1 850 SEK
22 jul 2018 18:37
1 825 SEK
22 jul 2018 18:37
1 725 SEK
22 jul 2018 18:37
1 625 SEK
22 jul 2018 18:37
1 525 SEK
22 jul 2018 17:52
1 300 SEK
22 jul 2018 17:52
1 200 SEK
21 jul 2018 22:22
1 100 SEK
21 jul 2018 22:22
1 000 SEK
21 jul 2018 22:21
950 SEK
21 jul 2018 22:21
900 SEK
21 jul 2018 22:21
850 SEK
21 jul 2018 22:21
800 SEK
21 jul 2018 13:38
750 SEK
21 jul 2018 13:38
700 SEK
21 jul 2018 13:38
650 SEK
21 jul 2018 13:38
600 SEK
21 jul 2018 7:20
550 SEK
20 jul 2018 13:40
500 SEK
17 jul 2018 13:52
450 SEK
16 jul 2018 18:59
400 SEK
16 jul 2018 12:29
350 SEK
14 jul 2018 17:33
300 SEK