GOLVLAMPA, Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Rund fot i marmor. Kromad metall. 5-armad. Höjd 188 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
21 jul 2018 20:59
650 SEK
21 jul 2018 20:59
600 SEK
21 jul 2018 20:56
500 SEK
21 jul 2018 20:56
450 SEK
20 jul 2018 11:25
350 SEK
13 jul 2018 15:23
300 SEK