Nikolai Lehto

(Finland, 1905-1994)
Nikolai Lehto
(Finland, 1905-1994)

NIKOLAI LEHTO, olja på pannå, signerad och daterad -81

En ung man, 20x15 cm.

Klubbat pris
320
3 373
366
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (9 bud)
23 jul 2018 14:40
320 EUR
23 jul 2018 14:40
300 EUR
23 jul 2018 14:40
299 EUR
23 jul 2018 13:47
209 EUR
23 jul 2018 13:47
199 EUR
23 jul 2018 11:10
150 EUR
18 jul 2018 21:18
110 EUR
17 jul 2018 12:19
100 EUR
17 jul 2018 10:00
55 EUR