HÖGTALARE, ett par, "Niviko", JVC, 1970-/80-tal

Ett par rundstrålande golvhögtalare på stativ med aluminiumfot. Elementskydd i perforerad metall samt skyddslist i gummi.
Höjd 76 cm.

Slitage. Bucklor. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
1 105
105
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
23 jul 2018 15:15
1 105 SEK
21 jul 2018 9:47
1 005 SEK
21 jul 2018 9:47
1 000 SEK
21 jul 2018 9:46
952 SEK
21 jul 2018 9:46
902 SEK
20 jul 2018 23:25
852 SEK
20 jul 2018 23:25
802 SEK
19 jul 2018 23:34
800 SEK
19 jul 2018 23:33
750 SEK
19 jul 2018 23:33
705 SEK
17 jul 2018 22:04
655 SEK
17 jul 2018 19:14
605 SEK
17 jul 2018 19:14
555 SEK
17 jul 2018 19:14
555 SEK
17 jul 2018 8:02
505 SEK
17 jul 2018 2:03
455 SEK
17 jul 2018 2:01
405 SEK
17 jul 2018 2:01
400 SEK
16 jul 2018 23:48
350 SEK
16 jul 2018 23:24
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79