SOFFBORD, 1950-/60-tal

SOFFBORD, 1950-/60-tal

Fanerat med teak. Tidningshylla. Bredd 65, djup 55, höjd 50 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
700
62
65
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
23 jul 2018 18:10
700 SEK
23 jul 2018 18:10
650 SEK
23 jul 2018 14:26
600 SEK
23 jul 2018 0:56
550 SEK
23 jul 2018 0:56
500 SEK
23 jul 2018 0:56
500 SEK
23 jul 2018 0:56
450 SEK
23 jul 2018 0:56
400 SEK
22 jul 2018 22:18
350 SEK
17 jul 2018 11:45
300 SEK