BOKHYLLOR MED HÖRNSKÅP, art-deco 1930-tal

Bonat björkfanér.
Bokhyllor. Längd 88, djup 25, höjd 98 cm.
Hörnskåk. Längd 59, bredd 59, höjd 83 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Fläckar. Nagg. Nyckel finns.

Klubbat pris
2 800
266
304
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
22 jul 2018 21:16
2 800 SEK
22 jul 2018 21:15
2 600 SEK
22 jul 2018 21:15
2 400 SEK
22 jul 2018 21:14
2 200 SEK
22 jul 2018 21:14
2 000 SEK
22 jul 2018 21:14
1 900 SEK
22 jul 2018 21:13
1 800 SEK
22 jul 2018 21:13
1 700 SEK
22 jul 2018 21:13
1 600 SEK
22 jul 2018 21:13
1 600 SEK
22 jul 2018 21:12
1 500 SEK
22 jul 2018 21:09
1 400 SEK
22 jul 2018 21:09
1 300 SEK
22 jul 2018 21:09
1 300 SEK
22 jul 2018 11:36
1 200 SEK
20 jul 2018 9:23
1 100 SEK
16 jul 2018 13:38
750 SEK
14 jul 2018 8:37
700 SEK
14 jul 2018 2:17
500 SEK
13 jul 2018 20:26
300 SEK