PAOLO PIVA, matbord "Athos", B&B Italia

Skiva fanerad med ek (brushed black oak). Underrede i kromat stål. Längd 200 cm, bredd 100 cm, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
10 aug 2018 16:37
4 000 SEK
10 aug 2018 12:42
1 500 SEK
9 aug 2018 22:39
1 000 SEK
9 aug 2018 11:47
550 SEK
7 aug 2018 17:48
500 SEK
7 aug 2018 1:02
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79