BORDSLAMPA, modell 11-27, Idman, 1900-talets mitt.

Mässing och målad metall. Höjd 37 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
570
6 458
595
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (34 bud)
9
24 jul 2018 20:51
570 EUR
10
24 jul 2018 20:51
550 EUR
10
24 jul 2018 20:50
525 EUR
9
24 jul 2018 20:50
505 EUR
10
24 jul 2018 20:50
490 EUR
9
24 jul 2018 20:49
470 EUR
10
24 jul 2018 20:49
450 EUR
10
24 jul 2018 20:47
425 EUR
9
24 jul 2018 20:47
405 EUR
9
24 jul 2018 14:57
326 EUR
24 jul 2018 14:55
306 EUR
9
24 jul 2018 14:55
305 EUR
9
24 jul 2018 9:37
246 EUR
24 jul 2018 9:37
226 EUR
24 jul 2018 8:07
225 EUR
9
24 jul 2018 8:07
205 EUR
9
24 jul 2018 8:07
196 EUR
24 jul 2018 8:07
186 EUR
9
23 jul 2018 23:03
165 EUR
23 jul 2018 23:03
155 EUR
22 jul 2018 10:41
100 EUR
9
22 jul 2018 10:41
95 EUR
22 jul 2018 1:08
90 EUR
8
22 jul 2018 1:08
85 EUR
20 jul 2018 6:21
80 EUR
20 jul 2018 6:21
75 EUR
18 jul 2018 23:53
60 EUR
18 jul 2018 14:07
55 EUR
17 jul 2018 15:06
50 EUR
17 jul 2018 15:06
50 EUR
17 jul 2018 7:48
45 EUR
17 jul 2018 7:48
40 EUR
17 jul 2018 7:02
35 EUR
16 jul 2018 22:27
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

338. Torsten Andersson, "Björken".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
75 000

ditt bud
Fair warning
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Fair warning
32 000

ditt bud
31 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK