YNGVE EKSTRÖM, 3 pallar, "Palle", omkring 1900-talets mitt.

Massiv björk. Sitshöjd ca 43 cm.

Slitage med fläckar och enstaka märken. Mindre glipor i fogar. En något instabil.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
22 jul 2018 13:33
2 000 SEK
22 jul 2018 13:33
1 900 SEK
8
22 jul 2018 13:14
1 800 SEK
22 jul 2018 13:14
1 700 SEK
8
22 jul 2018 9:11
1 600 SEK
22 jul 2018 9:11
1 500 SEK
21 jul 2018 21:26
1 300 SEK
21 jul 2018 21:08
1 200 SEK
21 jul 2018 21:08
1 100 SEK
21 jul 2018 21:08
1 100 SEK
20 jul 2018 18:21
1 000 SEK
20 jul 2018 17:23
1 000 SEK
19 jul 2018 21:51
550 SEK
19 jul 2018 9:29
500 SEK
19 jul 2018 9:29
500 SEK
17 jul 2018 21:43
450 SEK
17 jul 2018 21:43
400 SEK
17 jul 2018 14:35
350 SEK
16 jul 2018 19:12
300 SEK