Madeleine Pyk – en samling F769

BÄNK, 1900-talets andra hälft.

Furu. Längd 149. Djup 32. Sitthöjd ca 43,5 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
710
67
77
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 jul 2018 14:39
710 SEK
24 jul 2018 9:09
660 SEK
24 jul 2018 9:09
610 SEK
24 jul 2018 9:09
560 SEK
23 jul 2018 10:44
510 SEK
22 jul 2018 21:20
500 SEK
21 jul 2018 17:18
450 SEK
21 jul 2018 17:18
400 SEK
20 jul 2018 22:30
350 SEK
19 jul 2018 22:15
300 SEK