FÅTÖLJ, 1900-talets mitt

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt

Stomme av ek. Lösa sitt och ryggplymåer. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Lagning.

Klubbat pris
3 000
263
273
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
24 jul 2018 21:43
3 000 SEK
24 jul 2018 21:43
2 800 SEK
24 jul 2018 12:58
2 700 SEK
24 jul 2018 12:58
2 500 SEK
24 jul 2018 12:58
2 500 SEK
24 jul 2018 12:57
2 200 SEK
24 jul 2018 12:57
2 000 SEK
24 jul 2018 12:57
1 600 SEK
24 jul 2018 12:57
1 500 SEK
24 jul 2018 12:57
1 100 SEK
24 jul 2018 12:57
1 000 SEK
24 jul 2018 12:57
950 SEK
24 jul 2018 12:57
900 SEK
24 jul 2018 12:57
850 SEK
24 jul 2018 12:57
800 SEK
24 jul 2018 12:57
750 SEK
24 jul 2018 12:57
700 SEK
24 jul 2018 9:02
650 SEK
23 jul 2018 23:51
600 SEK
23 jul 2018 23:51
600 SEK
20 jul 2018 8:41
550 SEK
20 jul 2018 8:41
500 SEK
20 jul 2018 8:41
500 SEK
18 jul 2018 14:56
450 SEK
18 jul 2018 14:56
400 SEK
17 jul 2018 7:38
350 SEK
16 jul 2018 20:49
300 SEK