BORD, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Underrede av mahogny med glasskiva. Märkt med plakett. Diameter 105, höjd 65 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
16 aug 2018 9:16
2 000 SEK
13 aug 2018 21:28
1 500 SEK