JOHN KANDELL, bokhylla, "Pilaster", Källemo, omkring sekelskiftet 2000.

Björk. Brännmärkt. Bredd 20,5 cm, djup 23 cm, höjd 205 cm.

Ställvis slitage med repor. Något gulnad.

Klubbat pris
2 020
192
219
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
27 jul 2018 13:27
2 020 SEK
27 jul 2018 13:27
2 000 SEK
27 jul 2018 13:27
1 920 SEK
27 jul 2018 13:27
1 820 SEK
27 jul 2018 9:41
1 720 SEK
27 jul 2018 9:41
1 620 SEK
27 jul 2018 9:28
1 600 SEK
27 jul 2018 9:28
1 500 SEK
25 jul 2018 21:58
1 000 SEK
23 jul 2018 0:30
800 SEK
22 jul 2018 7:02
400 SEK
21 jul 2018 21:52
300 SEK