HANS J WEGNER, karmstolar, 4 st, "Y-stolen", Carl Hansen & Søn, Danmark, 2000-tal.

Stomme i ek med fast snörad sits. Plakettmärkta. Sitthöjd ca 44 cm, total höjd 76 cm.

Något smärre bruksslitage.

Klubbat pris
18 500
1 633
1 704
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
27 jul 2018 14:33
18 500 SEK
11
27 jul 2018 14:33
18 000 SEK
9
27 jul 2018 14:33
18 000 SEK
11
27 jul 2018 14:32
17 500 SEK
9
27 jul 2018 14:29
17 000 SEK
11
27 jul 2018 14:29
16 500 SEK
9
27 jul 2018 14:29
16 500 SEK
11
27 jul 2018 14:26
16 000 SEK
9
27 jul 2018 14:26
15 500 SEK
8
27 jul 2018 14:25
15 000 SEK
9
27 jul 2018 14:23
14 500 SEK
8
27 jul 2018 14:23
14 000 SEK
9
27 jul 2018 14:21
13 500 SEK
10
27 jul 2018 12:37
13 000 SEK
9
26 jul 2018 23:49
12 500 SEK
8
24 jul 2018 18:23
12 000 SEK
24 jul 2018 13:53
11 500 SEK
24 jul 2018 12:41
11 000 SEK
23 jul 2018 23:31
10 500 SEK
22 jul 2018 22:55
10 000 SEK
22 jul 2018 11:31
7 000 SEK
21 jul 2018 0:26
5 000 SEK
20 jul 2018 22:59
2 000 SEK
20 jul 2018 22:31
1 600 SEK
20 jul 2018 21:08
1 500 SEK