ERIK KIRKEGAARD, karmstol, Høng Stolefabrik, 1960-tal.

Teak, sits i konstläder, sitthöjd 44,5 cm.

Slitage, märken, repor, missfärgningar, fläckar.

Klubbat pris
5 200
459
479
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (45 bud)
28 jul 2018 20:51
5 200 SEK
8
28 jul 2018 20:50
5 000 SEK
28 jul 2018 20:50
4 900 SEK
8
28 jul 2018 20:25
4 700 SEK
28 jul 2018 20:25
4 500 SEK
28 jul 2018 20:25
4 300 SEK
8
28 jul 2018 20:25
4 100 SEK
27 jul 2018 17:35
3 900 SEK
8
27 jul 2018 17:24
3 700 SEK
27 jul 2018 14:46
3 500 SEK
8
27 jul 2018 14:46
3 300 SEK
8
27 jul 2018 13:51
3 221 SEK
24 jul 2018 7:00
3 021 SEK
23 jul 2018 22:19
2 821 SEK
23 jul 2018 17:34
2 621 SEK
23 jul 2018 10:38
2 421 SEK
23 jul 2018 10:38
2 221 SEK
23 jul 2018 10:38
2 221 SEK
23 jul 2018 6:58
2 021 SEK
22 jul 2018 21:31
1 999 SEK
22 jul 2018 18:26
1 921 SEK
22 jul 2018 18:26
1 821 SEK
22 jul 2018 18:26
1 750 SEK
22 jul 2018 15:06
1 600 SEK
22 jul 2018 12:55
1 500 SEK
21 jul 2018 10:44
1 400 SEK
21 jul 2018 6:36
1 300 SEK
21 jul 2018 6:36
1 250 SEK
21 jul 2018 6:35
1 200 SEK
21 jul 2018 6:35
1 100 SEK
21 jul 2018 6:34
1 000 SEK
21 jul 2018 6:34
950 SEK
21 jul 2018 6:32
900 SEK
21 jul 2018 6:32
850 SEK
21 jul 2018 6:31
800 SEK
21 jul 2018 6:31
750 SEK
21 jul 2018 6:31
700 SEK
21 jul 2018 6:31
650 SEK
21 jul 2018 6:30
600 SEK
21 jul 2018 6:30
550 SEK
21 jul 2018 6:29
500 SEK
21 jul 2018 6:29
450 SEK
20 jul 2018 23:28
400 SEK
20 jul 2018 22:11
350 SEK
20 jul 2018 10:06
300 SEK