ULRICH BÖHME, gungstol, model S826, för Thonet, formgiven 1971

Stomme i kromad metall. Fast stoppad sits och rygg i svart läder. Sitthöjd 33 - 45, bredd 60, höjd 100, djup 100 cm

Slitage. Märken. Repor. Revor i lädret.

Klubbat pris
3 400
300
313
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
26 jul 2018 18:32
3 400 SEK
26 jul 2018 18:32
3 210 SEK
26 jul 2018 18:31
3 200 SEK
26 jul 2018 18:30
3 000 SEK
26 jul 2018 18:30
2 800 SEK
26 jul 2018 18:30
2 710 SEK
26 jul 2018 18:30
2 510 SEK
26 jul 2018 18:29
2 500 SEK
26 jul 2018 18:28
2 300 SEK
26 jul 2018 18:28
2 100 SEK
26 jul 2018 18:28
2 010 SEK
26 jul 2018 18:12
1 800 SEK
26 jul 2018 17:33
1 700 SEK
26 jul 2018 17:31
1 600 SEK
26 jul 2018 17:31
1 500 SEK
26 jul 2018 17:31
1 100 SEK
26 jul 2018 17:31
1 000 SEK
26 jul 2018 12:14
550 SEK
26 jul 2018 12:14
500 SEK
26 jul 2018 8:39
350 SEK
20 jul 2018 14:33
300 SEK