BOKHYLLA, Nordiska Kompaniet, 1930-40-tal, brickmärkt.

Betsad björk. Rak form. Längd 100, djup 26, höjd 94 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, skrapmärken.

Klubbat pris
1 900
169
176
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
25 jul 2018 14:38
1 900 SEK
25 jul 2018 14:38
1 800 SEK
25 jul 2018 11:12
1 700 SEK
25 jul 2018 9:18
1 600 SEK
25 jul 2018 9:18
1 500 SEK
25 jul 2018 9:18
1 400 SEK
25 jul 2018 9:18
1 200 SEK
25 jul 2018 9:18
1 100 SEK
24 jul 2018 15:26
850 SEK
24 jul 2018 15:26
800 SEK
24 jul 2018 8:47
650 SEK
24 jul 2018 8:47
600 SEK
24 jul 2018 8:47
550 SEK
24 jul 2018 8:47
500 SEK
24 jul 2018 8:46
450 SEK
24 jul 2018 8:46
400 SEK
23 jul 2018 21:13
350 SEK
22 jul 2018 21:14
300 SEK