FÅTÖLJER, 6 ST , Tecno, Eugenio Geli 1900-talets mitt.

Klädda och stoppade. Lös sittplymå. Trissor. Sitthöjd 40 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
700
66
76
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 2018 19:22
700 SEK
26 jul 2018 19:22
650 SEK
26 jul 2018 16:34
600 SEK
26 jul 2018 16:34
550 SEK
26 jul 2018 16:34
450 SEK
26 jul 2018 16:34
400 SEK
26 jul 2018 8:21
350 SEK
20 jul 2018 15:25
300 SEK