SOFFBORD/SIDOBORD, tvådelat, 1900-talets slut.

Borstad metall, halvmåneformad skiva av glas. Längd 75, bredd 37 cm/bord, höjd 44 cm.

Mindre slitage.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 jul 2018 9:54
450 SEK
26 jul 2018 23:41
400 SEK
26 jul 2018 23:41
350 SEK
23 jul 2018 19:07
300 SEK