SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. Två glasskivor. Längd 93 cm. Bredd 50 cm. Höjd 66 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 100
96
101
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
7 aug 2018 19:58
1 100 SEK
7 aug 2018 19:57
1 000 SEK
7 aug 2018 19:57
950 SEK
7 aug 2018 19:57
900 SEK
7 aug 2018 19:57
850 SEK
7 aug 2018 19:56
800 SEK
7 aug 2018 19:56
750 SEK
7 aug 2018 19:56
700 SEK
7 aug 2018 19:56
650 SEK
7 aug 2018 19:56
600 SEK
7 aug 2018 19:56
550 SEK
7 aug 2018 19:56
500 SEK
7 aug 2018 19:56
450 SEK
7 aug 2018 19:55
400 SEK
7 aug 2018 19:55
350 SEK
1 aug 2018 4:04
300 SEK