SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Oval spegelram i mässing. Höjd 71 cm. Bredd 56 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
29 jul 2018 19:47
1 500 SEK
29 jul 2018 19:47
1 400 SEK
29 jul 2018 19:46
1 300 SEK
29 jul 2018 19:46
1 200 SEK
28 jul 2018 22:06
900 SEK
28 jul 2018 22:06
850 SEK
28 jul 2018 14:40
750 SEK
28 jul 2018 14:40
700 SEK
25 jul 2018 13:10
500 SEK
25 jul 2018 13:10
450 SEK
25 jul 2018 13:10
400 SEK
25 jul 2018 13:10
350 SEK
22 jul 2018 17:19
300 SEK