ARNE JACOBSEN, stolar 6 st "Sjuan" för Fritz Hansen Danmark 1960-tal.

Stomme av förkromad metall, teakfaner. 2 stolar etikettmärkta, 1963. Sitthöjd ca 43 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Omlackerad. Fanerskador.

Klubbat pris
9 000
794
829
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
28 jul 2018 17:14
9 000 SEK
10
28 jul 2018 17:14
9 000 SEK
28 jul 2018 17:14
8 800 SEK
9
28 jul 2018 17:13
8 600 SEK
10
28 jul 2018 17:12
8 400 SEK
9
28 jul 2018 17:12
8 200 SEK
11
28 jul 2018 17:12
8 000 SEK
9
28 jul 2018 17:11
7 800 SEK
10
28 jul 2018 17:11
7 600 SEK
9
28 jul 2018 17:11
7 400 SEK
28 jul 2018 17:11
7 200 SEK
28 jul 2018 16:55
7 199 SEK
8
28 jul 2018 16:47
6 999 SEK
28 jul 2018 16:47
6 799 SEK
28 jul 2018 16:47
6 499 SEK
8
28 jul 2018 16:46
6 299 SEK
8
28 jul 2018 16:46
6 200 SEK
28 jul 2018 16:45
6 000 SEK
28 jul 2018 16:45
6 000 SEK
28 jul 2018 16:36
5 200 SEK
28 jul 2018 16:36
5 000 SEK
28 jul 2018 16:35
4 800 SEK
28 jul 2018 16:35
4 600 SEK
28 jul 2018 12:47
4 400 SEK
23 jul 2018 21:56
4 200 SEK
23 jul 2018 12:01
4 000 SEK
22 jul 2018 20:53
3 000 SEK
21 jul 2018 17:42
2 000 SEK
21 jul 2018 16:34
1 100 SEK
20 jul 2018 14:57
1 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46