STOLAR, 4 st, "Cesca", Marcel Breuer, Thonet 1970-tal.

Kromad stålrörsstomme. Sits och rygg i svartlackerat trä och rotting. Sitthöjd c:a 45 cm.

Bruksslitage, mindre skrapmärken, något nedsuttna sitsar.

Klubbat pris
4 720
417
435
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
8
26 jul 2018 19:58
4 720 SEK
26 jul 2018 15:28
4 520 SEK
8
26 jul 2018 15:28
4 400 SEK
8
26 jul 2018 6:28
4 320 SEK
26 jul 2018 6:27
4 120 SEK
8
26 jul 2018 6:27
4 000 SEK
26 jul 2018 6:27
3 800 SEK
8
26 jul 2018 6:27
3 600 SEK
26 jul 2018 6:27
3 400 SEK
8
26 jul 2018 6:27
3 200 SEK
24 jul 2018 23:36
2 900 SEK
22 jul 2018 19:28
2 700 SEK
22 jul 2018 19:27
2 500 SEK
22 jul 2018 19:27
2 500 SEK
22 jul 2018 19:27
2 200 SEK
22 jul 2018 19:27
2 000 SEK
22 jul 2018 19:26
1 600 SEK
22 jul 2018 19:26
1 500 SEK
22 jul 2018 19:26
1 400 SEK
22 jul 2018 19:26
1 300 SEK
22 jul 2018 19:26
1 100 SEK
22 jul 2018 19:26
1 000 SEK
22 jul 2018 19:19
950 SEK
22 jul 2018 17:57
900 SEK
22 jul 2018 13:05
850 SEK
22 jul 2018 13:05
800 SEK
20 jul 2018 23:00
750 SEK
20 jul 2018 23:00
700 SEK
20 jul 2018 22:32
650 SEK
20 jul 2018 22:32
600 SEK
20 jul 2018 22:32
550 SEK
20 jul 2018 22:32
500 SEK
20 jul 2018 17:26
400 SEK
20 jul 2018 8:59
350 SEK
18 jul 2018 23:53
300 SEK