BOKHYLLOR, ett par, 1900-talets slut.

Mässing och förgylld metall. Lösa hyllplan av rökfärgat glas. Bredd 76, djup 37, höjd 201 cm.

Bruksslitage, mindre repor, smärre kantnagg på några hyllplan.

Klubbat pris
20 000
1 744
1 825
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
29 jul 2018 21:54
20 000 SEK
29 jul 2018 21:54
19 500 SEK
29 jul 2018 21:54
19 500 SEK
29 jul 2018 21:53
19 000 SEK
29 jul 2018 21:53
18 500 SEK
29 jul 2018 21:52
18 000 SEK
29 jul 2018 21:52
17 500 SEK
29 jul 2018 21:52
17 000 SEK
29 jul 2018 21:51
16 500 SEK
29 jul 2018 21:50
16 000 SEK
29 jul 2018 21:43
15 500 SEK
29 jul 2018 21:43
15 300 SEK
29 jul 2018 21:43
15 000 SEK
29 jul 2018 21:43
14 500 SEK
29 jul 2018 21:26
14 000 SEK
29 jul 2018 21:00
13 500 SEK
29 jul 2018 21:00
13 100 SEK
29 jul 2018 20:57
13 000 SEK
29 jul 2018 20:17
12 500 SEK
29 jul 2018 20:16
12 000 SEK
29 jul 2018 20:16
12 000 SEK
29 jul 2018 20:16
11 500 SEK
29 jul 2018 20:16
11 000 SEK
25 jul 2018 15:37
10 500 SEK
25 jul 2018 15:37
10 000 SEK
25 jul 2018 15:36
9 400 SEK
25 jul 2018 15:36
9 200 SEK
25 jul 2018 15:36
8 600 SEK
25 jul 2018 15:36
8 400 SEK
25 jul 2018 15:36
8 200 SEK
25 jul 2018 15:36
8 000 SEK
25 jul 2018 15:36
7 800 SEK
25 jul 2018 15:36
7 600 SEK
25 jul 2018 15:36
7 400 SEK
25 jul 2018 15:36
7 200 SEK
22 jul 2018 21:37
6 953 SEK
22 jul 2018 17:44
6 753 SEK
22 jul 2018 15:50
3 000 SEK
21 jul 2018 7:20
2 200 SEK
20 jul 2018 19:10
2 000 SEK
20 jul 2018 15:23
300 SEK