NILS GAMMELGAARD, fåtölj, "Oti", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Metallstomme av lackerat nät. Lös dyna.

Bruksskick. Skador på klädseln.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
31 jul 2018 21:47
1 000 SEK
31 jul 2018 20:56
950 SEK
31 jul 2018 20:30
850 SEK
31 jul 2018 20:28
800 SEK
30 jul 2018 16:38
700 SEK
28 jul 2018 16:34
600 SEK
28 jul 2018 4:03
450 SEK
27 jul 2018 22:47
400 SEK
27 jul 2018 8:24
300 SEK