STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.

Stomme i teak. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
6 aug 2018 17:13
3 200 SEK
6 aug 2018 17:13
3 000 SEK
6 aug 2018 17:11
2 700 SEK
6 aug 2018 17:11
2 500 SEK
6 aug 2018 13:34
1 850 SEK
9
6 aug 2018 13:34
1 750 SEK
5 aug 2018 22:00
1 600 SEK
8
5 aug 2018 15:09
1 500 SEK
8
5 aug 2018 14:54
1 300 SEK
5 aug 2018 14:50
1 252 SEK
5 aug 2018 14:45
1 200 SEK
5 aug 2018 14:45
1 100 SEK
4 aug 2018 18:24
850 SEK
4 aug 2018 18:24
800 SEK
4 aug 2018 14:30
750 SEK
4 aug 2018 14:30
700 SEK
2 aug 2018 18:20
650 SEK
2 aug 2018 18:20
600 SEK
2 aug 2018 14:14
400 SEK
30 jul 2018 17:31
350 SEK
30 jul 2018 14:59
300 SEK