SATSBORD, 3 delar, 1900-talets slut.

Mässing. Rökfärgade glasskivor. Längd 63, bredd 39, höjd 45 cm.

Mindre slitage.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
26 jul 2018 19:39
450 SEK
25 jul 2018 11:47
400 SEK
25 jul 2018 11:47
400 SEK
23 jul 2018 21:59
350 SEK
20 jul 2018 14:34
300 SEK