SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Rund travertinskiva på benställning i trä. Diam 88, höjd 48 cm.

Bruksslitage. Stödgummina under skivan något olika slitna, därmed "vippar" skivan något. Trästommen med smärre sprickor och lagningar.

Klubbat pris
3 808
336
351
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
8
26 jul 2018 20:03
3 808 SEK
26 jul 2018 20:03
3 608 SEK
8
26 jul 2018 20:02
3 408 SEK
26 jul 2018 20:02
3 208 SEK
8
26 jul 2018 20:02
3 000 SEK
26 jul 2018 20:02
2 800 SEK
8
26 jul 2018 19:38
2 600 SEK
9
26 jul 2018 18:59
2 400 SEK
8
26 jul 2018 10:47
2 200 SEK
26 jul 2018 10:47
2 000 SEK
25 jul 2018 10:35
1 600 SEK
25 jul 2018 10:35
1 500 SEK
25 jul 2018 6:50
1 101 SEK
25 jul 2018 6:50
1 001 SEK
25 jul 2018 6:50
951 SEK
25 jul 2018 6:50
901 SEK
25 jul 2018 6:50
851 SEK
25 jul 2018 6:50
801 SEK
25 jul 2018 6:49
751 SEK
25 jul 2018 6:49
701 SEK
24 jul 2018 21:26
651 SEK
24 jul 2018 21:26
601 SEK
24 jul 2018 10:23
551 SEK
24 jul 2018 10:23
501 SEK
23 jul 2018 21:07
450 SEK
23 jul 2018 12:42
400 SEK
20 jul 2018 14:34
350 SEK
18 jul 2018 21:50
300 SEK