SIDOBORD, 1900-talets slut.

SIDOBORD, 1900-talets slut.

Vitmålat metallunderrede med stänkdekor, stiliserade svanhuvuden i metall. Rektangulär glasskiva. Längd 130, bredd 55, höjd 75 cm.

Bruksslitage, obetydliga färgbortfall.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 jul 2018 21:50
1 200 SEK
29 jul 2018 21:49
1 100 SEK
29 jul 2018 21:49
1 000 SEK
29 jul 2018 21:49
1 000 SEK
29 jul 2018 21:48
950 SEK
29 jul 2018 21:48
900 SEK
29 jul 2018 21:26
850 SEK
29 jul 2018 21:26
800 SEK
29 jul 2018 18:09
750 SEK
29 jul 2018 18:09
700 SEK
29 jul 2018 18:09
700 SEK
29 jul 2018 18:08
450 SEK
29 jul 2018 18:08
400 SEK
28 jul 2018 14:20
350 SEK
21 jul 2018 11:58
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

310. Marie-Louise Ekman, "Utforskande penna-monument, Picasso-dam och en Olle Baertling-målning".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK