IRMA YOURSTONE, bordslampa, keramik, 1900-talets andra hälft.

Delvis glaserad. Geometrisk dekor. Veckad skärm medföljer. Total höjd 34 cm.

Smärre slitage. Fläck på skärm. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 2018 16:47
550 SEK
2 aug 2018 16:47
500 SEK
2 aug 2018 16:47
450 SEK
30 jul 2018 21:34
400 SEK
29 jul 2018 16:02
350 SEK
29 jul 2018 15:46
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79