FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Stomme i trä. Raka kopplade ben. Klädd och stoppad. Svängd rygg. Sitthöjd ca 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ett ben med mindre spricka.

Klubbat pris
2 100
185
193
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
28 jul 2018 16:44
2 100 SEK
10
28 jul 2018 16:44
2 000 SEK
8
28 jul 2018 16:42
1 900 SEK
10
28 jul 2018 16:41
1 800 SEK
8
28 jul 2018 16:40
1 700 SEK
28 jul 2018 16:40
1 600 SEK
8
28 jul 2018 16:40
1 501 SEK
8
28 jul 2018 16:39
1 500 SEK
28 jul 2018 16:39
1 400 SEK
8
28 jul 2018 16:39
1 300 SEK
28 jul 2018 16:39
1 200 SEK
9
28 jul 2018 11:46
1 100 SEK
8
28 jul 2018 11:46
1 050 SEK
8
28 jul 2018 11:37
901 SEK
28 jul 2018 11:37
851 SEK
27 jul 2018 8:25
850 SEK
26 jul 2018 23:43
800 SEK
24 jul 2018 14:33
750 SEK
23 jul 2018 21:14
700 SEK
23 jul 2018 21:14
650 SEK
23 jul 2018 21:14
600 SEK
22 jul 2018 23:29
550 SEK
22 jul 2018 18:01
500 SEK
22 jul 2018 8:52
450 SEK
22 jul 2018 8:51
400 SEK
22 jul 2018 8:51
350 SEK
20 jul 2018 18:03
300 SEK