PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffa, France & Son, Danmark, 1900-talets mitt.

Teakstomme med rotting i rygg och sidor. Lösa dynor med resår, grönmelerad textilklädsel. Märkt. Längd 198 cm.

Bruksslitage. Mindre skador. Fläckar.

Klubbat pris
7 400
645
675
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 aug 2018 22:38
7 400 SEK
31 jul 2018 11:34
7 200 SEK
31 jul 2018 11:34
7 000 SEK
31 jul 2018 11:34
7 000 SEK
31 jul 2018 11:34
6 800 SEK
31 jul 2018 11:34
6 600 SEK
26 jul 2018 4:06
6 400 SEK
24 jul 2018 13:37
3 000 SEK